Про нас

GDG Lviv
Google знають на усій Землі. Навіть люди, які літають поза межами нашої планети, знають про Google. Google тісно проник в людську буденність. Сервіси гугла стали синонімами звичайних речей в Інтернеті. Всі ми “гуглимо”, дивимось на “мапсах”, шлемо листи на “гуглопошту”, “гмейл”. Для простих користувачів усі ці технології виглядають гарними веб-сервісами, а насправді, за кожним з них сервісів стоїть величезний стек технологій.

Кількість технологічних новинок і ІТ галузей, в яких Google створює нові продукти, величезна. Познайомитись з ними усіма доволі складно, хоча реально. Саме тому люди почали об’єднуватись в маленькі локальні групи і ділитись досвідом. Згодом, такі групи люди почали називати Google Developer Group. І, день за днем, івент за івентом, їх ставало все більше і більше.

Першими в Україні були GDG Kyiv-Center, хлопці настільки захопилися, що стали першими в рейтингу джитагів в світі. Один з їхніх івентів – Global Android Dev Camp. На цей хакатон з’їхалось чимало команд. Саме на тому івенті, в прекрасній веселій атмосфері, зародилась ідея організувати GDG у Львові. Львів – старовинне місто з великою кількістю ІТ-шників; а людей, які використовують технології Google, всюди багато. Тому, повертаючись з android-хакатону, в поїзді Львів-Київ, вирішили, що таки треба зорганізувати Львівський GDG!

Команда

Засадний Віталік

Співзасновник

Розробник ігор, співзасновник Google Developers Group та GameDev Community у Львові. Цікавиться мобільною розробкою, гуглівськими технологіями та ком’юніті менеджментом, грає алтимат фризбі. Працював як в аутсорсі та і в продуктових компаніях, таких як Nravo. На сьогодні займаться розробкою 3D MMO RPG на Unity. Доповідач TEDx.

Андрусів Остап

Співзасновник

Працює над цікавими проектами в лабораторіях ELEKS R&D.
Розбирає і ламає Google Glass’и на прохання Гугла, відповідає на дзвінки/смс через годинник.
У вільний від роботи час допомагає GDG Lviv і виступає на конференціях.
Подорожує, бігає і любить ultimate frisbee.

Засадний Олег

Організатор, дизайнер

Автор всієї графіки для GDG в Україні і не тільки. Фіналіст конкурсів дизайнів для Google I/O Extended 2013, 2014 та GDG DevFest Season 2013. Організатор TEDx LNU.