GDG Lviv Cloud meetup #1

Набридло їсти паски та байдикувати?
Хочеться нетворкінгу та нових знань?
GDG Lviv поспішає на допомогу :)

Запрошуємо на перший в цьому році Lviv Cloud Meetup!
Наші спікери – Ігор Дворецький з Mirantis та Дмитро Новаковський з Google. Вони поділяться поділяться новинками Kubernetes 1.6 та детально розкажуть про особливості CI/CD архітектури в Google Cloud сервісах. Дізнайтесь більше про використання  Google Container Engine (GKE), Cloud Source Repositories, Cloud Container Builder, Cloud Container Registry та Spinnaker, а також про нові фічі Kubernetes та виклики, з якими стикаються розробники.

Агенда:
18:50 – 19:10 – Реєстрація
19:10 – 19:20 – Вступне слово
19:20 – 20:10 – Ігор Дворецький “Kubernetes 1.6. What’s new?”
20:10 – 20:30 – Кава-брейк
20:30 – 21:20 – Дмитро Новаковський “Continous Delivery on Google Cloud using Spinnaker and Container Engine”

Ігор Дворецький – учасник реліз-команди (feature lead) Kubernetes 1.6. Виступає в якості Product Manager в Kubernetes Community, керує PM Special Interest Group з метою росту Kubernetes в якості опенсорс платформи для контейнеризації та оркестрації №1.

Тема доповіді: “Kubernetes 1.6. What’s new in the release?“.

В доповіді будуть розкриті найбільш помітні фічі останнього релізу Kubernetes та як вони допоможуть справитись з викликами, з якими стикаються інженери.

Дмитро Новаковський – сейлз інженер (Google Cloud Platform) в Google@Amsterdam. Працює з клієнтами в БеНеЛюкс та Східній Європі, допомагає командам розробляти та впроваджувати рішення, базовані на продуктах з портфоліо Google Cloud продуктів (IaaS, PaaS, BigData, Machine Learning).

Тема доповіді: “Continous Delivery on Google Cloud using Spinnaker and Container Engine“.

В доповіді будуть показані приклади CI/CD архітектури, базованої на Google Cloud сервісах. Ми не почуємо про всюдисущий Jenkins, віртуальні машини та GitHub (майже :)). Натомість, ми почуємо про Google Container Engine (GKE), Cloud Source Repositories, Cloud Container Builder,  Cloud Container Registry та Spinnaker. Після доповіді та демо ми поговоримо про Cloud, Machine Learning і т.д. – адже світ не зациклився виключно на інфраструктурі :)

Подія відбудеться у вівторок, 25 квітня, в офісі Eleks Software (вул. Наукова, 7Г).

Вхід безкоштовний, за умови обов’язкової реєстрації.

Поспішайте – кількість місць обмежена!

Вам також має сподобатись...