Запрошуємо на зустріч спільноти Mobile IT talk!


25 лютого у Львові за підтримки  GDG Lviv пройде зустріч розробників Mobile IT talk.

У програмі – дві доповіді:

Тема: Pebble meets Fitbit

Про доповідь:

На ринку анонсуються нові моделі розумних годинників. Більшість виробляють компанії-гіганти: Apple, Google, LG. Але чи може компанія-стартап стати їх конкурентом? Так, і доказ тому – pebble watches. Годинники, які увірвалися на ринок kisckstarter і smartwatches, як метеор, і за кілька років стали частиною Fitbit.

Про доповідача: Дмитро Щербина (Senior iOS/OS X developer, Team Lead, DataArt)

З ранніх років цікавиться різними гаджетами, з азартом розбираючи їх, але, на жаль, не завжди успішно збираючи назад. Долучився до мобільної розробки, коли анонсовані Apple-пристрої ще містили частинку “i”, та чималий відсоток початківців iOS-розробників експериментували з текстами і DSDT на Hackintosh. Коли ще не знали про cocoapods, ARC і зачитувалися статтями Ray Wenderlich.

Більше 3-х років працює у дніпропетровському офісі DataArt, поєднуючи позиції Senior-розробника та тімліда. Брав участь у багатьох iOS/OS X-проектах, включаючи кілька IOT та «залізячних». У вільний час проводить експерименти над тим, щоб девайси потоваришували один з одним за допомогою коду через BLE.

  

Тема: Аналіз бізнес-логіки додатка, використовуючи візуалізацію БД

Про доповідь: Доповідь присвячена труднощам розуміння бізнес-логіки додатка в стислі терміни. В Android-студії не вистачає візуального представлення БД зі зв’язками, що ускладнює і проектування, і аналіз структури БД. Мета доповіді – пояснити, як, використовуючи сторонні Тули, полегшити розробку та супровід додатків.

Про доповідача: Євген Дубовик (Android Developer, DataArt)

Євген бачив розробку Android-додатків з самих різних ракурсів: і для мобільних, і для планшетів,  брав участь у розробці офіційного Watch face DataArt для Android Wear-годинників, і навіть розробляв на Go бекенд для одного відомого IoT-продукту.

За останній рік встиг виступити вже в декількох містах України. Його доповіді – не тільки про технічні новинки (Firebase або RyftVM), але і про речі куди більш глобальні і зрозумілі для ширшої аудиторії, наприклад, про підготовку і зростання професійних розробників, про методологію та інструментарій ефективної розробки програмних продуктів, про патерни проектування Android- додатків, про професійну роботу з базами даних в мобільних додатках.

Формат: Збір – з 11:00 за півгодини до початку першої доповіді. Виступи – з 11:30 до 14:00 з 15-хвилинним кава-брейком. Після зустрічі можна задати запитання доповідачам.

 Місце і час: 25 лютого 2017 року, 11:00, Львів, вул. Героїв УПА 80, ITEAHUB.

Реєстрація: https://2event.com/uk/events/804090

Будемо раді бачити всіх на події:)

Вам також має сподобатись...