Не пропустіть – Ukrainian Software Development Forum 4.0

USDF4 - Укр

15 вересня в Києві лідери Українського софтверного бізнесу збираються на традиційний щорічний Форум з метою змоделювати майбутнє ІТ-галузі в країні та обмінятися досвідом!

У цьому році очікується 8 діскусійних панелей і більше 30 спікерів!
Спочатку традиційно дізнаємося, що держава збирається робити з ІТ-галуззю, нашими СПД та іншими актуальними проблемами ІТ, і, звичайно, донесемо, як ці питання бачимо ми. Говорити будемо зі Степаном Кубівим, Першим віце-прем’єр-міністром, Ніною Южаніною, главою податкового комітету Верховної Ради і автором ліберальної податкової реформи, Міхалом Боні, депутатом Європарламенту. З боку бізнесу в цьому діалозі візьмуть участь Олексій Сігов, генеральний директор «Infopulse Ukraine» і один з перших ІТ-бізнесменів України, і голава словацької ІТ Асоціації Маріо Леловски. Про обшуки і освіту – говоримо окремо на інших панелях.

Після напруженої державної дискусії ми перейдемо до найважливішого питання – як продавати більше, ширше, маржинальніше та взагалі стати кращим софтверним партнером для замовників – дізнаємося про це від Михайла Сальникова, стратегічного ІТ-партнера ведучого скандинавського банку «Nordea», а також Ілана Ошрі, гуру аутсорсингу, автора ІТ-бестселерів («The Handbook of Global Outsourcing and Offshoring»), і Яна Кайла, маркетинг-директора «Infopulse Ukraine».

На паралельній панелі будемо говорити про те, що можуть разом зробити ІТ-шники в окремо взятому місті – послухаємо досвід легендарної Краківської ІТ Асоціації «ASPIRE» і керівників наших найновіших кластерів – Дніпровського – Олексій Тулін, засновник «Archer Sofware», Харківського – Олександр Медовий – засновник «AltexSoft», Одеського – Юлія Сулімова.

Далі, після смачного обіду, на заході почнеться найнестандартніша частина. Засновник «SoftServe», піонера практики Digital Transformation в Україні, Тарас Кицмей і Дар’я Горницька, одна з провідних фахівців країни в області e-commerce, директор «Astound Commerce UA», – обговорять, який ринок для ІТ-компаній дає Digital Transformation: як зайти на цей ринок і які нові вимоги будуть висувати замовники. На сусідній панелі – унікальна для HR-директорів дискусія – розвиток HR-ринку: які ІТ-професії будуть потрібні через 5-7-10 років і що зробити, щоб залучити таких фахівців… або виростити нових, починаючи з ВНЗ, – Олександра Альхімович, керівний директор «Luxoft Ukraine», Роман Гапачило, керівник з пошуку талантів «EPAM Systems» в Україні і Болгарії (раніше навіть учасник «Квартал 95» і «Comedy Club UA») та ІТ-шник, який пройшов до парламенту, піонер ІТ-освіти – Володимир Співаковський. Далі говоримо про те, яким буде регуляторний клімат для ІТ в 2017 році, з кращими ІТ-юристами України – радником «Arzinger» Ольгою Барановою, народними депутатами, представниками Госфіскальной служби і «SBT Systems». І раз вже ми почали діалог з цифрової трансформації, одні з кращих українських експертів в області впровадження систем – Ігор Стареправо («Luxoft») і Артем Мігаєв ( «GlobalLogic») – розкажуть про те, що нового за рік з’явилося в Automotive і IoT.

На завершення пошуків істини всіх учасників чекає солодкий фуршет з вином.
Приєднуйтеся, буде цікаво! Реєстрація відкрита на сайті – http://outsourcingforum.org.ua

Вам також має сподобатись...