IT Across Cultures – cтратегія правильного спілкування з іноземними замовниками

Facebook event_784х410 (1)

Вибудовуючи міжнародну стратегію співпраці, налагоджуючи зв’язки з закордонними партнерами і замовниками, вкрай важливо знати і вміти вигідно використовувати особливості міжкультурної комунікації. 17 серпня о 19:00 у Києві в БЦ «Інком» пройде захід «IT across cultures. Стратегія правильного спілкування з іноземними замовниками», де експерти та представники закордонних компаній розкажуть про перевірені технології спілкування з замовниками іноземного ринку. Захід корисно відвідати керівникам і власникам бізнесу, PM`ам, Team Lead`ам, бізнес-консультантам і фрілансерам.

На заході Ви:

  • Почуєте про ефективні рішення проблем в міжкультурному спілкуванні.
  • Дізнаєтеся про помилки великих компаній.
  • Навчитесь вести переговори і віртуальні наради, працюючи на фрілансі.
  • Дізнаєтеся про культурні стандарти роботи в команді.
  • Запам’ятаєте секрети, як представляти компанію закордонним партнерам.

Спікери:

  • Вікторія Кравченко, Cross Culture Academy (Німеччина), співзасновник UA2UE. Дипломований британський фахівець. За плечима Вікторії 12+ років досвіду спілкування з бізнес-партнерами, відвідала 25 країн світу.
  • Віктор Кміта, ICT^hothouse, Management and Consulting. Дипломований Мaster of Business Аdministration в Edinburgh Business School. 5 років керував департаментом розробки в Astelit. 14+ років роботи в IT з досвідом подання проектів іноземним клієнтам.

Програма заходу буде корисною і приємною. Вас чекають творча атмосфера серед однодумців, тематичний обмін досвідом з експертами, інформативні доповіді, засновані на реальних історіях успіху, нові знайомства та ідеї для натхнення.
Проведіть час з користтю, приходьте на «IT across cultures. Стратегія правильного спілкування з іноземними замовниками».

Вам також має сподобатись...