Незабаром – GDG DevFest Ukraine 2016

dfua_1500x844
9-10 вересня у Львові пройде ювілейна, п’ята найбільша подія, пов’язана з технологіями Google в Україні – GDG DevFest Ukraine. Минулого року вдалось зібрати 500+ учасників та 30 спікерів з різних країн світу і ми не збираємось зупинятись на досягнутому! Географія спікерів осягнула не тільки європейські країни, а навіть Бразилію, а концентрація Google Developer Expert’ів досягнула рекордних показників, особливо враховуючи той факт, що в 2015 році одразу 3 українських розробники доєднались до їхньої спільноти.

Чого очікувати цього року:

  • ще більше ІТ-спеціалістів з різних країн і таких крутих компаній, як Google, Intel, Shipito та ін.
  • 3 потокиAndroid, Web та Cloud.
  • розширена зона воркшопів, де відвідувачі зможуть на практиці перейняти досвід найкращих програмістів у сфері Google-технологій.
  • аудиторія – більше 80% досвідчені розробники.

GDG DevFest Ukraine – це унікальна можливість зустрітись, вільно поспілкуватись та відірватись на повну з ІТ-гіками з різних куточків країни та світу! Як і в минулі роки – тільки технічний хардкор, без зайвих маркетингових перформансів. Поспішайте купляти квитки, щоб отримати незабутні емоції та море позитиву, багато тепла, ще більше зв’язків та прокачаних знань, і загалом – натхнення на весь наступний рік аж до DevFest’у 2017!

Місце проведення
Південний ЕXPО” – новий сучасний виставковий центр у Львові, який зможе на повну задовільнити потреби масштабного заходу!

Організатори фестивалю
Google Developers Group Lviv (GDG Lviv) спільно з групами розробників Google з усіх куточків України. Основною метою GDG є створити простір для того щоб ділитися досвідом та здобувати нові знання. Кожна група — це відкрита для всіх спільнота розробників, які створюють захопливі проекти і з пристрастю діляться досвідом про технології Google.

Перегляньте найкрутіші моменти DevFest 2015!

Всі свіжі новини, а також детальну інформацію про реєстрацію, доповідачів та квитки можна знайти на сайті devfest.gdg.org.ua, Facebook, групі в Google+ чи в Twitter.

Вам також має сподобатись...