Четверта щорічна конференція – ІТЕМ

коллажITEM_700х250

ІТЕМ – це масштабний івент, на якому зберуться 1000 учасників, щоб обговорити, як ефективно керувати ІТ-бізнесом.На конференції буде представлено 4 потоки – кожен буде мати змогу дізнатися всі актуальні тренди своєї спеціальності. Також кожного тижня програма конференції ITEM буде поповнюватися новими спікерами, які є топовими експертами у своїй царині.

Спікери – світові експерти:

   Tom Gilb — “Grandfather” of Agile development, консультант і автор численних бестселерів
   Юрген Аппело — автор світових бестселерів і експерт в сфері управління проектами, входить до 40 найкращих експертів у сфері менеджменту і лідерства в світі.
   Володимир Люлька — серійний підприємець, який вже більш ніж 20 років створює круті проекті в сфері IT.
   Єгор Бугаєнко — CTO і співзасновник Teamed.io, він розкаже про дисципліну всередині команди, а також цілісності ІТ продуктів.
   Яков Файн — відомий блогер, письменник, адепт Java роскаже про те, як бути правильними менеджерами, яких люблять програмісти.
   Антон Менерінг — експерт мультиканального маркетингу, керує власним маркетинговим агенством повного циклу в Нью Йорку.
   Дженіфер Робертс — експерт маркетингової стратегії, працювала в Google Academy в ролі Account Strategist.

Та інші…

Окрім доповідей на ITEM-2016 вас буде очікувати велика кількість інтерактивних сюрпризів і розіграшів від організаторів, грамотний нетворкінг, комфортна лаунж-зона та незабутня вечірка. 1 квітня завершується акційна ціена на квиток ITEM 2016. Встигніть придбати квиток до кінця березня і будьте в числі перших поважних гостей конференції. Обовязково підпишиться на наші вебінари і отримуйте не тільки свіжі новини, але й можливість спілкуватися зі спікерами за декілька тижнів до початку ITEM 2016.

Детальна інформація на сайті item.com.ua або в групі ITEM на Facebook. Офіційний хештег конференції #itemua2016

Встигніть придбати білет на конференцію до 13 травня за акційною ціною! Також обовязково скористайтеся партнерською знижкою 5% по промо-коду DFUA2016

Чекаємо вас на ITEM 2016!

Вам також має сподобатись...