Ukrainian IT Awards – стань ІТ-зіркою!

ITAW_Facebook

Ти готовий розказати усій ІТ-спільноті, що найкращий у своїй сфері? Ти хочеш вийти на сцену і в світлі софітів отримати нагороду про яку мріють тисячі ІТ-спеціалістів України? Надсилай заявку на участь у Ukrainian IT Awards 2015!

Реєстрація відкрита до 1 серпня!

12 вересня у Києві відбудеться нагородження переможців Ukrainian IT Awards.

Ти маєш шанс приєднатися до зіркової команди переможців минулих років.

Inbox – oleh.zasadnyy gmail.com

Незалежна Всеукраїнська нагорода «Ukrainian IT Awards» – знайти та відзначити найкращих професіоналів ІТ-галузі. Нагороджуємо переможців у 7 номінаціях: “Quality Assurance”, “Project Management”, “Software Engineering”, “Software Architecture”, “Business Analysis”, “IT Eduсation” та “UI Design”.

Детальніша інформація на  itawards.ua

Хто журі конкурсу? Почесну і водночас складну місію обирати переможців має наша експертна рада. У кожній номінації є окрема експертна рада, яка складається з представників різних ІТ компаній, експертів, визнаних лідерів у своїй сфері.

Коли будуть відомі імена переможців? Імена переможців ми традиційно оголошуємо на офіційному врученні нагород, яке відбувається одразу після завершення конференції  IT Weekend Ukraine в Києві. Цього року вручення нагород відбудеться 12 вересня 2015 року.

Розкажи усім, що ти найкращий!

itawards.ua

www.facebook.com/itawards.ua

Вам також має сподобатись...