[Звіт] Google I/O Extended 2015 Summary

Google I/O Extended Lviv

Ну що ж. Підіб’ємо підсумки =)

28 травня весь світ з нетерпінням чекав новинок від Google, які той представив на щорічній конференції Google I/O, до перегляду якої приєдналась і Україна, а саме: Київ, Хмельницький, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород, Луцьк, Черкаси, Кременчук, Дніпропетровськ, Одеса, Київ і звичайно Львів.

Подія проводилась в новому офісі нашого партнера SoftServe, що розташований на вул. Садовій 2а.

03

У Львові цьогорічна подія була особливою тим, що ми водночас відсвяткували 3 роки GDG Lviv і з нагоди свята учасники отримали подарунки у вигляді футболок та cardboards.

DSC_0750.NEF

Не обійшлось святкування і без торта:

20

…та привітання від засновників GDG Lviv…

Учасниками I/O стали аж шість членів Google Developers Groups з Києва, Львова, Дніпропетровська та Черкас.

 

Цьогоріч на Google I/O Extended Lviv 2015 прийшло близько сотні глядачів.

IMG_8899

До останньої миті залишалось загадкою те, чим всіх вразить Google тепер. І фурор викликали саме нова версія Android M та незалежний від Google+ додаток Google Фото. Крім цього ми ознайомились із:

  • Android Pay;
  • Offline Google Maps;
  • Material Now;
  • Android Wear: Your app and the always-on screen…

Після Keynote ми провели круглий стіл на якому обговорили новинки та зробили припущення щодо стратегій та напрямку, в якому зараз рухається компанія Google. Окрема подяка нашим доповідачам Дмитру Данилику, Дімі Малєєву та Василеві Мильку, котрі зірвали овації глядачів.

IMG_20150528_215126

Також дякуємо Роману Міховичу та Сергію Вікторову за неймовірні фото заходу, котрі Ви можете знайти на сторінці Google +.

IMG_8890

І звичайно дякуємо всім, хто приєднався до нас! До зустрічі на майбутніх подіях.

Фото з події можна переглянути тут.

Щоб підсумувати все, у четвер 18 червня ми проводимо Post I/O 2015 де ми будемо обговорювати представлені новинки на Google I/O, а також буде можливість спробувати Android M і новий Cardboard. Також є багато гарних подарунків для учасників нашої події =) Поспішайте кількість місць обмежена! 

Вам також має сподобатись...