Startup Crash Test #2

Startup Crash Test

Ви чекали, і цей день настав: Startup Depot оголошує 27 травня датою проведення Startup Crash Test #2.

Startup Crash Test – це захід, що проводиться з метою перевірки на міцність бізнес-моделей, маркетингових стратегій, моделей розповсюдження та інших необхідних елементів IT-стартапів. 

Формат події: 5 хв. пітчу + 15 хв. Q/A.

Дата: 27 травня (середа)
Час: 19.00
Місце: Startup Depot, вул. Весняна 4.

На заході будуть свої серед своїх: підприємці виступатимуть перед підприємцями, тому, без сумнівів, можна буде отримати цінні поради та критику. А також знайти партнерів, однодумців, а, можливо, і медіа-покриття.

Для багатьох проектів – це перший публічний виступ, перша можливість розповісти про свій проект і отримати відгуки та рекомендації від інших учасників. 

Якщо ти впевнений у своєму стартапі, і готовий розповісти про нього усій IT-тусовці нашого міста, реєструйся на участь у креш-тесті, заповнивши цю форму http://goo.gl/forms/luoo1EPh79

Отож, Startup Crash Test #2 знову кидає виклик 3 молодим підприємцям, які матимуть можливість перевірити на міцність свій проект. Хочеш побачити ЯК та ЯКІ саме стартапи виборюватимуть місце під сонцем – приходь 27 травня у Startup Depot та переконайся в тому, що почати саме СВІЙ стартап ніколи не пізно!

Участь безкоштовна. Учасники оплачують лише своє перебування у просторі Startup Depot. Lviv Business Incubator.
За умовами попередньої реєстрації – 60 грн. Без реєстрації – 90 грн.

Реєстрація за посиланням http://ticketclub.com.ua/event/1693/?ref=4&f=1

 

Вам також має сподобатись...