ITEM-2015: Актуальні тренди IT-індустрії

item-2015

6-7 червня 2015р у Дніпропетровську відбудеться 3-я міжнародна конференція ITEM-2015, присвячена трендам в управлінні IT-бізнесом і в розробці програмного забезпечення. Ця щорічна подія, що стала доброю традицією не тільки для дніпропетровських айтішників, а і для гостей міста! В минулому році конференція зібрала 300 учасників з Європи, США, Ізраїлю та України. В цьому році буде ще краще!

По-перше, нове місце проведення – заміський комплекс GoodZone. Це дозволить гостям конференції поєднати бізнес-спілкування з незабутнім літнім уік-ендом.

По-друге, насичена програма заходу:

 • 2 дні, присвячені трендам в IT
 • 22 Спікерапровідні експерти світового рівня з Європи, США та України
 • 9 тренінгів ефективний практичний досвід лідерів індустрії
 • барбекю на свіжому повітрі
 • AfterParty
 • networking та нові знайомства

Спікери конференції:

Женя Розінський  (Vice President of Technology, Los Angeles, USA), Yann Kronberg (Director of Product Management TRUSTe, CTO Zazmic Inс, Investor Phigital, Inc., San Francisco, USA), Sophie-Charlotte Moatti (Mobile monetization & product entrepreneur, General Manager at Trulia, Product leader at Facebook, San Francisco, USA), Едуард Рубін (Голова ради директорів Telesens International Ltd., Харків, Україна), Микола Аліменков (XPInjection, Київ, Україна), Тимофій Євграшин (Тренер і консультант в Ciklum Consulting, Київ, Україна), Михайло Попчук (Керівник практики проектного менеджменту Ciklum Consulting,Киев, Украина) та інші.

Усіх спікерів конференції можна подивитися тут.

Крім того конференція супроводжується повномасштабним професійним тренінгом від бізнес-лідера з більш ніж 20 роками досвіду технічного менеджменту Жені Розінського: «Продаж після продажів. Як розвивати Клієнта?».

Конференція проходитиме в заміському готелі GoodZone! Лаунжзона прямо на траві, веселий квест від KAVA, розіграші подарунків, велосипеди, кінні прогулянки і багато іншого. На протязі всієї конференції гостей будуть частувати смачною кавою і закусками, обідом з фірмовими стравами від ресторану GoodZone. На другий день конференції, 7 червня, відбудеться барбекю з відпочинком на природі. Тільки уявіть літо, сонце, шашлик, дружнє спілкування і чудові краєвиди Business & Relax hotel GoodZone Ми уже чекаємо не дочекаємося! а ви?

Більш детальну інформацію можна дізнатись на сайті item.dp.ua.

Для учасників GDG Lviv знижки від 10% до 25% за промокодом «gdg»

 • 1 квитокзнижка 10%
 • 
2 квитказнижка 15%
 • 3 квитказнижка 17%
 • 4 квитказнижка 20%
 • 
5+ квитків – знижка 25%

Як це було в 2014, ви можете побачити тут: http://item.dp.ua/2014/index.html

Будь-які запитання можна поставити, написавши на email info@item.dp.ua або за телефонами +380667403369, +38 066 078 19 50

До зустрічі на ITEM 2015!

Вам також має сподобатись...