3-й набір ‎StartupSchool‬ відкрито!

startup school#3Бізнес-інкубатор Startup Depot запрошує яскравих людей з власними бізнес-ідеями на менторську програму для ІТ стартапів. Startup School – це два місяці, які змінять життя кожного учасника.

Відібрані стартапери попадуть у креативний лаб, де отримають шанс повчитись не у викладачів, а у практиків – власників технологічних компаній, працювати у колі молодих талантів та збудувати власний ІТ бізнес.

За 15 год теорії, 30 год практики, 10 год коучингу від найкращих ми разом пройдемо шлях від

  • осягнення lean методології
  • валідації кожної ідеї
  • розробки бізнес- та фінансової моделі
  • навчимо правильних інструментів маркетингу та росту
  • покажемо, як будувати dream team
  • та підготуємо презентації для експертів та інвесторів.

Хто допоможе пройти цей шлях? Круті експерти з ІТ бізнесу, серед яких: Андрій Павлів (Managing partner/Co-founder Zadzen, CEO/Co-founder ThickButtons, CEO/Co-founder N-iX), Андрій Табачин (СЕО та співзасновник Nravo), Олексій Орап (CEO/Co-founder YouScan, CEO LeadScaner), Дмитро Волошин (Co-founder Preply.com), Руслан Савчишин (Founder MagneticOne, Co-founder Yaware), Юрій Риф’як (Co-founder YouTeam, CEO Hubbub), Ростислав Кулик (СЕО Gastroli.ua), Сергій Дмитришин (CEO/Founder crowdin.net) та ще 20 таких же успішних підприємців.

Але на цьому не все. Кращі з кращих матимуть змогу презентувати свій проект на Startup School Demo Day. Події, яка притягує найкрутішу ІТ-тусовку, експертів, інвесторів Львова та України.

Подати заявку можна за посиланням: http://startupdepot.lviv.ua/startup-school/apply/apply-form/

Дедлайн: 5 квітня 2015 року. Початок занять 8 квітня. Слідкуйте за перебігом Startup School та прогресом учасників у Facebook: https://www.facebook.com/LvivStartupSchool

Вам також має сподобатись...