DevFest Ukraine 2014 – найбільша GDG подія року

GDG DevFest Ukraine Banner

Ми з радістю хочемо оголосити, що наша команда почала підготовку до найбільшої події пов’язаної з технологіями Google в Україні – GDG DevFest 2014.

Цього року івент пройде 24-25 жовтня в культурній столиці України – Львові. Будучи унікальним європейським містом, Львів є серед топ 10 міст світу для відвідин в 2014 році за версією “The Rough Guide” та серед топ 10 міст щоб провести вихідні в Європі за версією Lonely Planet. Отож забронюйте свої календарі на кінець жовтня щоб провести вікенд в останній недослідженій перлині Європи в компанії ентузіастів та експертів своєї справи.

Чому ще варто відвідати DevFest цього року?

  • Учасники: ми очікуємо понад 350 учасників з усіх куточків України
  • Контент: 2 дні презентацій та воркшопів про актуальні технології Google
  • Дата: 24-25 жовтня, воршопи та хакатон в п’ятницю, конференція в суботу, неділя – щоб чудово провести час у Львові
  • Місце проведення: чи дивилися ви колись технічні доповіді на екрані кінотеатру? Конференція пройде в приміщенні кінотеатру “Кінопалац” прямо в центрі Львова
  • Доповідачі: ми ще не склали повного списку спікерів

але вже можемо з впевненістю сказати, що цього року ви почуєте:

  • Dawid Ostrowski – Developer Relation з Google, експерт в GWT та гуглівських cloud сервісах
  • Mateusz Herych – Google Developer Expert по Android та організатор GDG Krakow
  • Konrad Dzwinel – Google Developer Expert по Chrome, 5 років пропрацював з серверною частиною і переключився на фронтенд, вважає це більш захопливою роботою
  • Wojtek Kalicinski – співзасновник та CTO в успішному інтерактивному агенстві, Google Developer Expert по Android

Це лише невелика частина, детальну інформацію про цих та інших доповідачів можна знайти на сайті конференції devfest.gdg.org.ua/speakers/.

До речі, якщо ви хочете стати спікером, або знаєте видатного оратора і експерта – подати заявку на презентацію можна до кінця серпня, деталі за посиланням.

Всі свіжі новини а також інформацію про реєстрацію, нових доповідачів, хакатон та воркшопи ми будемо публікувати в блозі конференції. Підписуйтеся на RSS, лайкайте в Facebook, слідкуйте в Twitter або додавайте до кругів в Google+ щоб не пропустити нічого цікавого!

Вам також має сподобатись...