Менторська програма для IT-стартапів від Startup Depot

Startup Depot Mentorship Program

Startup Depot оголошує набір на «Менторську програму» для молодих стартаперів, яка буде проходити з 2 вересня по 4 жовтня 2014 року у Львові.

«Менторська програма» складається з міксу занять, презентацій, менторства та індивідуальних завдань. Це 70 годин в оточенні професійних менторів зі всієї України, які перевірять кожну бізнес-ідею; місяць інтенсивної роботи над розробкою бізнес- та фінансової моделі для створення мінімального життєздатного продукту та вдалої презентації для кожного проекту.

Зареєструватись можна за цим посиланням http://innovateinlviv.com/deal-g/apply/apply-form/ . Заявки приймаються до 23 серпня. Для 5 кращих стартапів ми надамо можливість пройти Менторську програму безкоштовно. Результати відбору будуть відомі 30 серпня.

Учасники програми отримують 50% знижки для відвідання однієї з найбільших ІТ-подій України Lviv IT Arena, а найкращі проекти матимуть змогу запрезентувати свій стартап на ній.

Наші ментори

Валерій Пекар (Віце-президент УСПП,Президент компанії «Євроіндекс»), Андрій Павлів (Managing partner/Co-founder Zadzen, CEO/Co-founder ThickButtons, CEO/Co-founder N-iX), Богдан Купич (President KMCore USA, Member of the Advisory Board De Novo, Mentor Eastlabs Accelerator), Богдан Сучик (CEO/Co-founder myTips, Co-founder motify.me), Дмитро Волошин та Кирил Бігай (Сo-foundersPreply.com), Ярослав Ажнюк (CEO Petcube), Руслан Савчишин (Founder MagneticOne, Co-founder Yaware), Анатолій Ярмоленко (VP of Software Development (TouchAppMedia)), Сергій Дмитришин (CEO/Founder crowdin.net).

Організатор

Бізнес-інкубатор Startup Depot – це підприємницька гавань, яка дає життя та активізовує місцеві стартапи. Startup Depot розвиває культуру технологічного підприємництва, допомагаючи місцевим стартапам виходити на глобальний ринок. Startup Depot був створений в рамках спільного українсько-канадського проекту «Місцевий економічний розвиток України»(МЕРМ), спільно з Інститутом міста, ІТ-компанією ELEKS та Львівською міською радою.

Вам також має сподобатись...