IT Arena Lviv

IT Arena

Наймасштабніша ІТ конференція Західної України відбудеться 2-4 жовтня на стадіоні «Арена Львів». Конференцію відвідають близько 100 доповідачів з усього світу. Кожен спікер виступатиме в одній з 10 секцій конференції, серед яких – Startup, QA, Google Development, Mobile, UI/UX та інші. Секції Lviv IT Arena сформовані таким чином, що конференція є цікавою як для керівників компаній так і проектних менеджерів, тестерів чи HR фахівців, а також тих, хто хоче створити свою компанію.

Lviv IT Arena фокусується на основних трендах розвитку ІТ індустрії в Україні та світі. Концепція конференції полягає в тому, що вона покриває повний цикл розробки програмного забезпечення. Також конференція охоплює етапи розвитку ІТ компанії: від стартапу до системної компанії.

Конференція збере понад 700 учасників, які також завітають до Львова з різних міст України та світу.

Серед доповідачів, які підтвердили свою участь у конференції, легенди індустрії – Product Evangelist із всесвітньо відомої компанії Pebble, що виготовляє розумні годинники – Myriam Joire, Тарас Кицмей – співзасновник однієї з найбільших ІТ компаній – SoftServe, Андрій Ганкевич – CTO компанії Eleks і голова Львівського Кластеру інформаційних технологій і бізнес-послуг. Також на конференції виступатиме мер міста Львова – Андрій Садовий.

Головним організатором конференції є Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг (ІТБП). Співорганізатори – компанія Елекс, Львівська спільнота тестувальників (Testers.lviv.ua), Львівська бізнес-школа, спільнота розробників Google (GDG Lviv), бізнес-інкубатор Startup Depot, спільнота спеціалістів у сфері інформаційної безпеки (WISC), Школа проектного менеджменту та Львівська міська рада.

Рання реєстрація вже стартувала, отож поспішайте за квитками, слідкуйте за новинами, дізнавайтесь про нових спікерів та теми їхніх доповідей, цікавтеся секціями конференції на сайті події – http://itarena.lviv.ua/.

Увага! Для нашого комюніті є промокод для знижки: gdglviv.
Поспішайте кількість квитків обмежена!

Вам також має сподобатись...