Google I/O Extended 2014 – Реєстрацію відкрито

google-io-2014

Вже за 2 тижні в Сан-Франциско відбудеться Google I/O, а значить і Google I/O Extended у Львові. Цього року окрім перегляду прямої трансляції з keynote’у  в нас в програмі обговорення новинок за круглим столом, нагородження переможців Dart хакатону, стрім від учасників конференції прямо з центру подій та багато іншого. Гарний настрій і цікаві дискусії гарантовані.

 

Де і коли?

В середу 25 червня о 18:30, в приміщенні коворкінгу Betaplace за адресою вул. Олени Степанівни 49а.

 

Програма

18:30 – 19:00     Реєстрація, вітальна кава, снеки, конкурси

19:00 – 21:00     Он-лайн трансляція Keynote’y

21:00 – 22:00     Обговорення новинок за круглим столом, нагородження переможців Dart хакатону, hangout з учасниками Google I/O

 

Круглий стіл

До участі у круглому столі запрошуємо усіх бажаючих, вести дискусію будуть:

Dima MaleevДіма Малєєв – давно всім відомий троль IT спільноти міста Львова та просто чудова людина. Багато говорить, багато виступає, чим заслужив багато плюсів в карму. Час від часу любить відкрити своє улюблене IDE і закутавшись в плед, написати пару рядків коду.
Victor HaydinВіктор Гайдін – Head of R&D, ELEKS. Віктор відповідає за введення та підтримку технологічних інновацій в компанії. Досліджуючи найсучасніші передові технології, його команда робить клієнтів ELEKS ще сильнішими. Зосереджуючись на архітектурі та алгоритмах, Віктор обожнює знаходити рішення для, здавалося б, неможливих, на перший погляд, завдань.
Dmytro DanylykДмитро Данилик – більше двох років досвіду розробки Android-додатків. Доповідач у GDG Lviv та DevFest Ukraine. Фіналіст Google Apps Developer Challenge 2012. Автор популярних Android бібліотек та технічних статтей для androidweekly.net, code.tutsplus.com, http://blog.lemberg.co.uk/. Великий фанат stackoverflow, git, Intellij IDEA. Ненависник Eclipse IDE.
Zenyk Matchushyn Зеник Матчишин – відповідає за технологічний розвиток компанії Lohika та R&D ініціативи в середині компанії. Бере участь в проектах в ролі архітектора та технологічного коснультанта. Як учасник технічої пресейлз команди тримає нюх на вітру про останні інновації та тенденції в хайтеку.

Реєстрація

Участь в івенті абсолютно безкоштовна за умови попередньої реєстрації.
UPDATE: місця закінчилися, добавляйтеся до листа очікування, якщо хтось відмовиться, ми сповістимо вас поштою.

 

За підтримки

LohikaBetaplace

Вам також має сподобатись...