Як писати ігри під Google Glass та платформер без жодного рядка коду з Playmaker

Alien Shooter Glass Game

Всім привіт, вже пройшло достатньо часу від нашого останнього івенту, однак ми не відпочивали і вже готові запросити вас на спільний баркемп з GameDev Community Lviv, що відбудеться в середу 2 квітня в антикафе CoMMuna, що знаходиться за адресою вул. Галицька 1.

Говорити будемо про розробку ігор під Google Glass та як дуже швидко написати прототип гри (чи навіть цілу гру) на Unity 3D використовуючи Playmaker.

Реєстрація на івент безкоштовна, однак вхід в CoMMuna 25 грн.

Більше інформації під катом.


Vitaliy ZasadnyyПро розробку ігор під Google Glass розкаже Віталік Засадний, Unity 3D девелопер на Nravo. Під час презентації ви почуєте про ідеологію ігор під гласс, ресурси та сенсори доступні, які ми можемо використоувати та нарешті про підходящі інструменти для написання ігор.

 

 

 

SGrinetsДруга доповідь прозвучить від Сергія Грінця, який також працює Unity 3D девом на Nravo. З назви презентації “Make games. Not Code.” стає зрозуіло, що жодного рядка коду ви не побачите, однак прямо на івенті на ваших очах буде створено простенький платформер використовуючи розширення Playmaker для Unity 3D.

 

 

Отже ми вас чекаємо, в середу 2 квітня о 19:00 в приміщенні антикафе CoMMuna за адресою вул. Галицька 1. Реєстрація на івент безкоштовна, однак вхід в CoMMuna 25 грн.

 

 
До зустрічі!

Вам також має сподобатись...