TEDxLNU “Подих майбутнього”

tedxlnu

14 грудня 2013 року о 10.00 год у місті Львів за адресою вул. Університецька, 1 (Головний корпус ЛНУ ім. Івана Франка) розпочнеться реєстрація на першу в Україні подію в стилі TEDxUniversity — TEDxLNU.
Ця подія дає можливість містам, університетам і спільнотам долучитися до світового руху TED й зробити свій внесок у розвиток ідей вдосконалення світу та суспільства.
TEDx — це незалежні локальні конференції, що проводяться під егідою TED в різних містах і країнах. По суті, це самостійна подія, яка дотримується правил TED і готується ініціативною групою в якомусь місті. Програма TEDx надає можливість насолоджуватися враженнями від доповідей та ділитись ідеями, які варті поширення.


Тема доповідей TEDxLNU — «Подих майбутнього».
Доповідачами TEDxLNU будуть спеціалісти з різних галузей, які розказуватимуть, що чекає нас у найближчому майбутньому, як долучитися до створення «чогось нового» та пробуватимуть передбачити розвиток власної галузі/науки/хобі. Молодій людині буде цікаво слухати про професію, яку вона здобуває, а особливо про її майбутнє. Не маючи можливості висвітлити всіх сфер діяльності, на подію вибрали спікерів, які говоритимуть про найцікавіші та найпоширеніші з них: література, IT, спорт, новітні технології, сім’я, життєві цінності. Представляємо декількох спікерів із їхніми темами доповідей:
1. Дарія Кареліна «Фітнес — більше ніж здоров’я»
2. Віталій Засадний «Завтра — це вже майже сьогодні. За скільки часу технології змінять наше життя?»
3. Ангеліна Оверчук «Натхнення як першопричина і результат майбутнього»
4. Іван Пасічник «3D-принтери — інструмент майбутнього»
З іншими темами доповідачів познайомитесь на соціальних сторінках конференції:
Fb: https://www.facebook.com/tedxlnu
Vk: http://vk.com/tedxlnu
Twitter: https://twitter.com/TEDxLNU
G+: https://google.com/+Tedxlnu
Головною авдиторією конференції будуть студенти. Окрім студентів, до події приєднаються викладачі та всі бажаючі. Вхід — безкоштовний, вам потрібно просто зареєструватися*.
Запрошуємо і вас відвідати першу в Україні конференцію в стилі TEDx University.

*Детальніше читайте на сайті TEDxLNU.

Вам також має сподобатись...