Золотий Байт-2014

GoldenByteBanner

4 листопада 2013 року відкрита реєстрація для участі у студентському Чемпіонаті комп’ютерних талантів «Золотий Байт». Змагання орієнтовано на молодих, талановитих студентів і випускників, котрі прагнуть реалізувати себе у сфері IT-технологій, дизайну і комунікацій. У цьому році Чемпіонат виходить на міжнародний рівень і призовий фонд становитиме 500 тисяч гривень.

 

«Золотий Байт» – найбільший в Україні відкритий Чемпіонат для талановитої молоді, яка захоплюється
IT-технологіями, проводиться з 2007 року. Його місія – підтримка комп’ютерних талантів і розвиток IT-сфери. Тема конкурсних робіт Чемпіонату «Золотий Байт-2014» – «Сhanging the World» («Змінюючи світ»).

«Золотий Байт» є некомерційним проектом, участь безкоштовна для всіх. Учасниками Міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів можуть бути учні шкіл, студенти ВНЗ і випускники 2012-2013 років. Змагання  передбачає як одноосібну, так і командну участь (в залежності від номінації).

Етапи Чемпіонату: I етап – заочний (on-line) – з 4 листопада по 25 грудня 2013р.; II етап – регіональний фінал – з 15 січня по 15 лютого 2014р.; III етап – міжнародний фінал (м. Київ) – 22 – 23 березня 2014р.

Номінації Чемпіонату «Золотий Байт-2014»:

  • Startup challenge (конкурс програмних проектів).
  • Networking technology (номінація для системних адміністраторів).
  • Mobile development (конкурс мобільних додатків).
  • Game design (конкурс зі створення ігор).
  • Character design (конкурс зі створення ігрових персонажів).
  • Web – design (конкурс web-проектів).
  • Short movie (конкурс короткометражних фільмів).
  • NoSQL expert (конкурс додатків для роботи із базами даних).
  • Junior competition (конкурс для дітей 10-14 років).

У цьому році Чемпіонат набув міжнародний статус, у ньому візьмуть участь Україна, Росія, Білорусь, Казахстан, Литва, Латвія, Естонія та інші країни. У минулому році у Чемпуонату брали участь більше 6000 осіб. Очікується, що цього року їх стане значно  більше. Організатор «Золотого Байту» – Комп’ютерна Академія «ШАГ».

Дмитро Корчевський, генеральний директор Комп’ютерної Академії «ШАГ» і ініціатор проведення Чемпіонату «Золотий Байт»: «IT-ринок України потребує подібні чемпіонати. Це дає можливість талановитим студентам проявити себе і спонукати IT-компанії привернути увагу до себе. Ми хочемо, щоб на Чемпіонаті народжувались нові зірки, які у майбутньому виведуть Україну у лідери світової IT-індустрії».

Чемпіонат проводиться за підтримки Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, Кабінету міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Державного агентства України з питань науки, інновацій і інформатизації, в партнерстві з лідерами IT-галузі: корпорацій Microsoft, Autodesk, Intel, InterSystems, Imperiousgroup, бізнес-інкубатору HappyFarm, Sterling Studio та іншими.

Вся інформація про умови участі у Чемпіонаті доступна на сайті www.goldenbyte.org і сторінках проекту у соцмережах: www.facebook.com/GoldenByteInternational, www.vk.com/goldenbyte, https://twitter.com/golden_byte

Вам також має сподобатись...