Android Workshop #1

Android SpeedUp

Привіт всім Android розробникам! Запрошуємо відвідати наш черговий івент, який буде присвячений основам менеджменту та діагностики пам’яті в Андроїд аплікаціях, також поговоримо і попрактикуємося в альтернативних середовищах розробки, таких як ItelliJ IDEA.

Так ви правильно прочитали, цього разу, ми будемо не лише слухати, але й пробувати те що почуємо.

Зустріч відбудеться 3 квітня, о 19:30 в приміщенні Комп’ютерної Академії “ШАГ”, що знаходиться на вул. Замарстинівській 83а.

Участь абсолютно безкоштовна, потрібна лише РЕЄСТРАЦІЯ

 

Ділися досвідом будуть :

Тарас Леськів, Android девелопер, контрибутор блогу для андроїд початківців http://startandroid.ru/ та не зовсім початківців http://android-by-example.blogspot.com/, також займається розробкою клавіатури ThickButtons.

 

Тарас розкаже про основи менеджменту та діагностики пам’яті в Андроїд аплікаціях. Розгляне модель використання пам’яті та розповість про інструменти, які стануть у пригоді при проблемах з її використанням.

Що треба мати з собою:  Android SDK (завантажити) + Eclipse MAT (завантажити), також не забутьте свої Android пристрої.

 

 

Дмитро Данилик, Android розробник і ентузіаст, півфіналіст Google Apps Developer Challenge з проектом Deedle, автор блогу http://cleancode.com.ua/.

 

 

Дмитро розкаже і покаже нам основні проколи і недоліки eclipse та як їх компенсує ItelliJ IDEA.

Що треба мати з собою: встановлений eclipse з Android SDK (завантажити) та ItelliJ IDEA Community Edition (завантажити).

 

І ще раз

Зустрічаємося в середу, 3 квітня в актовому залі комптерної академії ШАГ, на вул. Замарстинівська 83а. Участь безкоштовна, потрібна лише РЕЄСТРАЦІЯ.

І останнє, оскільки у нас Workshop – не зубувайте приносити свої ноутбуки, будем практикуватися!

 

Зустріч організована за підтрики Комп’ютерної Академії “ШАГ”.

ШАГ

 

 

 

 

Вам також має сподобатись...