[звіт] Google Presentation 4 Students @ LNU

У вівторок, 12-го березня, 216 аудиторія ЛНУ приймала у своїх 4-ох теплих стінах усіх бажаючих послухати прехентацію компанії Google від Антона Красуня, працівника Google Dublin.

 

О 6-ій годині аудиторія була вже майже повністю заповнена.

 

Згодом Антон розпочав презентацію і розказав про життя і роботу в компанії Google. Антон зрадів, що якраз цими днями поїхав з Дубліна в Україну, бо в Дубліні була одна з найсильніших злив, за останні кілька років. Він навіть не очікував, що у Львові випаде місячна норма опадів, а рух транспорту буде паралізовано :)

 

Антон розказував і про кілька відкритих вакансій, на які можуть звернути увагу студенти, які хочуть працювати в компанії Google у відділі Sales & Marketing. Повний перелік вакансій від Google можна переглянути тут: https://www.google.com/about/jobs/search/.

 

Антон наголосив, наскільки важливим є якісне оформлення свого резюме, CV-шки. Запам’ятайте, найкраще — правда і числа, а не прості пусті фрази, а також розмір — не більше 2-ох сторінок. Щоб гарно сформувати свою CV, можете прочитати кілька книжок на цю тему. Одна з них “The Google Resume: How to Prepare for a Career and Land a Job at Apple, Microsoft, Google, or any Top Tech Company

 

Після презентації була сесія питань-відповідей, де Антон з радістю відповідав на запитання студентів журналістів, юристів, прикладників і представників інших факультетів.

Дуже дякуємо усім, хто прийшов на нашу зустріч і вибачаємось за тимчасові технічні неполадки під час презентації!
Також дякуємо ЛНУ, зокрема Гнатишин Олександрі Павлівні, заступнику декана факультету прикладної математики та інформатики, за допомогу в організації цього дійства.

 

Більше фотографій з івенту тут: 

https://plus.google.com/events/cff5eo2pdi20940ugp5qolu933s?authkey=CI3umo7r47eMPQ

 

Усі, хто був, але не зареєструвався, клікайте і заповнюйте форму від Google ось тут: http://goo.gl/GtSnF.

 

Залишайте свої враження і побажання у коментарях!
До зустрічі згодом!

Вам також має сподобатись...