GDG Lviv highlights in 2012

GDG Lviv 2012

#GDGLviv #2012

Ось і настав 2013 рік, кінця світу не сталося,  тому команда GDG Lviv продовжує організоувати все нові і нові івенти, які саме – дізнаєтеся вже найближчим часом. А тим часом давайте поглянемо, як пройшов 2012 рік.

 

Для GDG Lviv рік почався – 22 квітня, саме тоді ми провели Google, GTUG and Rock’n’Roll Lviv, від тоді наші заходи відвідало близько 700 людей, виступило 20 доповідачів, до нас приїжджали гості з Google Краків і Google Дублін, під час івентів було випито 200 літрів пива, з’їджено 120 піц, але основним досягенням ми вважаємо – знайомства з однодумцями, гарячі дискусії і безліч позитивних емоцій, що отримують члени комюніті до, під час чи після наших заходів.  А ще, під час першого в GDG DevFest‘у наше комюніті визнали найактивнішим серед усіх українських GDG.

 

Ось коротка хронологія подій, які ми організували власними силами, або допомагали організоувати нашим друзям.

GDG Lviv Team on Global DART Hackathon

GDG Lviv Team on Global DART Hackathon

 1. 22 квітня, 75 учасників, Google, GTUG & Rock’n’Roll Lviv [фото] [звіт] – ми стартували, причому стартували як GTUG Lviv і вже до кінця івенту стали GDG Lviv, який тепер всі знають.
 2. 12 травня, 19 учаників, Happy Hour Global DART Hackathon [фото] [звіт] – GDG Lviv вперше долучилися до глобальної ініціативи, учасники хакатону поділилися на 5 команд і представили 5 вражаючих проектів, що демонстували можливості DART.
 3. 27-28 червня, близько 100 учасників, Google I/O Extended [фото раз] [фото два] [звіт] – цю подію сміливо можна назвати наймасовішою серед GDG, в Україні івент пройшов в 6 містах.
 4. 27 липня, 47 учасників, міні семінар від Олександра Труша – івент організований за один день. Олександр – один з організаторів київського GDG розказав про те, як Google допомагає маленьким компаніям.
 5. 2 вересня, близько 15 учасників, First GDG Ukraine Summit [фото] – на базі GDG Kyiv-Center координатори українських GDG спільно з представниками Google Україна зібралися, щоб поділитися досвідом і визначити вектор розвитку руху GDG в Україні.

  GDG Ukraine Summit

  Зустріч координаторів на першому GDG Ukraine Summit

 6. 2 вересня, близько 40 учасників, First Google Map Maker Party Ukraine [фото] – одразу після саміту відбулося представлення, тренінг і невеличкий хакатон по щойно відкритому для України Google Map Maker.
 7. 14 вересня, 64 учасника, GDG/Hackers&Founders/EastLabs [фото] – преставники стартап інкубаторів з Києва та Дніпропетровська розказали львівській публіці, як вони можуть допомогти, якщо у вас зародиться геніальна ідея.

  GDG/Hackers&Founders/EastLabs

  GDG/Hackers&Founders/EastLabs

 8. 29 вересня, 94 учасника, TechTalk with Google’rs [фото] [звіт] – вперше на техтолк до Львова завітали розробник Google Краків, колишній киянин Юрій Чорний та менеджер Developer Relation Team Google Poland Давид Островські. Це івент видався цікавим, ще й тим, що в літак, що мав привезти головних гостей до Львова поламався, але це не зупинило ні слухачів, які 3 години прочекали, ні гуглерів, які відчайдушно вирішили добиратися на тьох таксі до Львова!

  Dawid Ostrowski виступає на TechTalks with Google'rs

  Dawid Ostrowski виступає на TechTalks with Google’rs

 9. 12 жовтня, 21 учасник, MapUp Lviv [фото] – з допомогою Віталія Ліпича, з команди Map Maker Google Дублін, який особисто приїхав до Львова, ми організували першу Map Maker вечірку.

  MapUp Lviv

  Всі учасники MapUp Lviv

 10. 30 листопада – 2 грудня, близько 150 учасниів, GDG DevFest Ukraine [фото] – в Києві, силами всіх українських GDG за підтрикм Google Україна був організоваий перший DevFest в рамках якого також відбулася зустріч з комюніті  консультантом з Чехії – Деном Фрнаком та V Hack Android хакатон.

  GDG Lviv is the most active chapter in Ukraine

  Під час DevFest Ukraine – GDG Lviv визнали найактивнішим серед українських комюніті

 11. 13 грудня, близько 30 учасників, Google Apps for Education/LNU [фото] – вперше була організована зустріч деканів усіх факультетів ЛНУ ім. Івана Франка на якій координатор GDG Lviv Віталій Засадний розказував про можливості, які надає Google Apps для освітніх навчальних закладів.

  Google Apps for Education Presentation

  Презентація Google Apps for Education в дзеркальній залі ЛНУ ім. Івана Франка

 

Окрім організації власних івентів, ми допомагали з проектом Google Word of Mouth, допомагали організоувати  Mobile Development Day Lviv [фото], розказували про рух GDG на IT Jam [фото], який зібрав близько 2,5 тис. учасників.

 

Усіх цих подій не було б без підтримки наших друзів та партнерів, компаній Global Logic, EPAM, eleks, стартап інкубаторів Hackers&Founders та EastLabs ну і звичайно Google Україна. Особисто хочеться подякувати координатору GDG Kyiv-Center Володимиру Іванову, представникам Google Україна Святославу Комасі та Олексію Стецюрі, developer relation Google Краків Давиду Островські, community консультанту Дену Франку, а також всім хто допомагав організоувати, виступав та відвідував наші івенти в 2012 році!

 

Ось так минув 2012 рік, а вже зовсім скоро чекайте нових, не менш захопливих подій від команди GDG Lviv і

НЕХАЙ В 2013 ВСЕ БУДЕ GOOGLE!

 

Вам також має сподобатись...