UA Mobile 2012

UA Mobile 2012 – перша всеукраїнська конференція, присвячена мобільним розробкам.


24 листопада в Київському Національному Університеті технологій та дизайну пройде міжнародна, перша у своєму роді в Україні конференція, присвячена розробкам мобільних додатків і сервісів. Захід платний, реєстрація відкрита.

UA Mobile – всеукраїнська міжнародна конференція розробників додатків для мобільних пристроїв, присвячена створенню мобільних-рішень для бізнесу, наукових досліджень і сфери Edutainment. Основна тематика заходу – розробка мобільних додатків і сервісів під різні платформи, проте увагу буде приділено також концептуальним питанням розвитку мобільних пристроїв і програмних платформ для них, а також аспектам, тестування та маркетингу мобільних додатків і управління проектами розробки в мобільній сфері.


Основна мета конференції – обмін досвідом та практичними знаннями серед розробників, прямо або побічно пов’язаних з мобільними платформами. Захід буде цікаво як починаючим розробникам можливістю взяти участь у тренінгах, так і досвідченим фахівцям. Акцент зроблений на практичні доповіді та напрацювання в конкретних областях, а не на загальні тематики.


Доповідачами на конференції виступлять фахівці провідних IT-компаній України, Білорусі та Росії, розробники-практики зі стажем, засновники успішних стартапів, інвестори в сфері високих технологій.


Захід є платним. Реєстрація відкрита. Більш детальну інформацію, а також програму конференції дає можна отримати на сайті http://www.uamobile.in.ua


Запрошуємо всіх, хто цікавиться мобільними технологіями, відвідати UA Мобільний 2012!

Дата: 24 листопада 2012, 11:00

Місце: Київ, Київський Національний університет технологій та дизайну

Вам також має сподобатись...