Helpteam Kyiv та Helpteam Lviv набирають волонтерів

Чи знайома вам ситуація, коли бачите в програмі конференції людей, чиї статті надихали вас, але обмеження грошових ресурсів не дозволяють вам відвідати такий бажаний захід? З іншої сторони часто при підготовці великих івентів бракує вільних рук саме в останні дні підготовки заходу, або прямо на події.

Аби звести разом ці бажання та можливості і виникла ініціатива Helpteam. Проект дозволяє студентам та молодим підприємцям взяти участь у великих українських конференціях та фестивалях у складі волонтерської групи. В Києві учасники HelpTeam уже волонтерили на таких конференціях, як IDCEE, iForum, Entrepreholic!, Raise IT, Best Food Fest. З недавнього часу ініціатива HelpTeam розвивається і у Львові: helpteam.lviv.ua.

Для організаторів проект пропонує сформувати команду волонтерів, які зможуть та захочуть допомогти в проведенні івенту та створення відповідної атмосфери. Додаткові вимоги тільки можуть допомогти знайти людей, які оптимально будуть відповідати поставленим перед ними завданням.

Аби взяти участь заповніть анкету на Helpteam Kyiv чи Helpteam Lviv. Після отримання підтвердження ви будете отримувати інформацію про можливості відвідати конференції у складі волонтерської групи.

Якщо у вас виникли запитання – пишіть helpteam@growthup.com (Київ) та olenasovyn@eleks.com (Львів)

Вам також має сподобатись...