GDG/Hackers&Founders/EastLabs

Після недавнього відрядження команди GDG Lviv у Київ на IT Jam 2012 та MapMaker Hackathon, з цими неймовірними емоціями та враженнями, ми вирішили зробити новий івент спільно з нашими друзями з Дніпропетровська – Hackers&Founders та Києва –  EastLabs.

Участь в зустрічі абсолютно безкоштовна, потрібно лише зареєструватися.

Agenda:
19:00  Реєстрація, печеньки
19:15 – 19:45  Google I/O 2012 — як це було? (Володимир Іванов, GDG Kyiv-Center)
19:45 – 20:15  Сучасний IT-стартап — Що це і навіщо? (Андрій Хорсєв, Hackers&Founders)
20:15 – 20:45  IT-стартап+стартап-акселєратор — в чому фішка? (Eveline Buchatckiy, EastLabs)
20:45 – 21:15  Як ми робимо стартап? — львівський стартап “Картинки” (EastLabs)

Bonus:
Під час івенту можна буде побавитися новітніми  Google-девайсами Nexus7, Galaxy Nexus, NexusQ, ChromeBox та Chromebook, цікаві факти про них вам розкаже Віталій Засадний, GDG Lviv.

 

Отже подія відбудеться 14 вересня о 19.00 у приміщені GlobalLogic на вул. Шептицьких, 26 (http://goo.gl/maps/7WDhD)

Не забудьте про Google Events та Party mode з допомогою яких ви зможете в режимі реального часу заливати фотографії з івенту.

 

Hackers&Founders

Центральний офіс знаходиться в Силіконовій долині, Hackers&Founders є глобальною організацією, метою якої є демістифікувати стартапи, демократизувати інкубації і оснащення підпри-ботаніків для досягнення успіху. В результаті, більше засновників в різних місцях по всьому світу будуть мати інструменти, необхідні для якісних і стійких стартапів.

EastLabs 

Eastlabs шукає талановиті команди з ідеями, здатними змінити світ і вважає, що крім інноваційної ідеї, яка перетворить уявлення про інтернет-простір/мобільні технології, важлива також і команда, яка зважиться перевершити себе і домогтися успіху.


Вам також має сподобатись...