[звіт] Google IO Extended 2012 Lviv

Наприкінці червня відбулась всесвітньо відома конференція Google I/O 2012. Квитки цього року розгребли менш ніж за годину. І, впевнений, ніхто з 6000 присутніх не пожалів про це! Мав би можливість — сам би купив і полетів!

В Україні 6 #GDG міст брало участь у локальній ретрансляції Google I/O Extended 2012. У Львові IO Extended проходило в приміщенні EPAM’а.

Google IO Extended 2012 stickers

Google IO Extended 2012 stickers


Перед початком івенту було кілька конкурсів: учасники згадували назви різних версій Android’а. У цьому їм допомагали овочі та фрукти цікавих та незвичних форм!

Android versions contest

Android versions contest

Нарешті, після кількох локальних заходів почалась ретрансляція! Топ-менеджери і власники Google бігали туди-сюди по сцені і знайомили усіх з новинками, та ключовими людьми, які зробили ці проекти реальністю!

Google IO 2012 Start

Google IO 2012 Start

Хоча інтро конференції мені видалось таким-собі. Мені здається, там було забагато маркетингової фігні. Зрештою, було класне шоу і маса цікавих “відкриттів”! Більшість людей очікували планшет, новини проекту Google Glass та інше. Але на презентацію використання Glass в реальних і екстримальних умовах розраховував мало хто! Парашутисти, альпіністи, велосипедисти і гарні дівчатка — усі одягали напівокуляри та робили те, що в них найкраще виходить. Я очікував більше технічних подробиць, та, на жаль, окрім шоу не було жодних деталей :)

Galaxy Nexus with Jelly Bean

Galaxy Nexus with Jelly Bean

Усі передбачали, що Google представить нову версію своєї мобільної операціїки. Так і сталось! Зустрічайте: Android Jelly Bean! На другий день івенту нам вдалось дістати 2 девайси і перепрошити їх новою операційкою. На щастя, процес завершився успішно, апарати не перетворились на бездушні купи заліза і пластику, а заговорили з усіма бажаючими через Google Voice.

Nexus Q at the stage!

Nexus Q at the stage!

Всіх вразив Nexus Q. Це саме те, чого не очікував ніхто. Google майстри в маскуванні і приховуванні інформації. Ніхто не чув про це. Вау-ефект був досягнутий. Правда, через якийсь час після представлення Qульки, люди нарешті почали задаватись резонним запитанням: “а навіщо воно мені в сучасних умовах?”. В Україні такому девайсу було б складно прижитись: ніхто не купляє музику і фільми. Хоча, думаю, через тиждень після попадання такого девайсу до наших рук, цей апарат би інтегрували з локальним джерелом медіаВКонтенту; благо, Google пообіцяв, що девайс буде “hackable from the ground up”.

Marvelous attendees

Marvelous attendees

Після кількох презентацій було невелике афтепаті з піцою і всім іншим :) Дякуємо усім відвідувачам! Будь-які зауваження, побажання і коменти, як завжди, вітаються!

Більше фоток на Google Event’і, які теж були представлені якраз на I/O 2012!

See you next year!

See you next year!

Вам також має сподобатись...