Happy Hour Global Dart Hackathon


Dart12 травня з 10:00 до 20:00  в приміщенні GlobalLogic на вул. Шептицьких, 26

Команда розробників Dart запрошує Вас на Happy Hour, перший глобальний Dart хакатон, що відбудеться одночасно у Львові,  Києві, Лондоні та Токіо.  Станьте частиною еволюції веб програмування. Прийдіть, спробуйте свої сили з Dart, знайдіть недоліки та надішліть свій відгук Google.

 

Ми не дамо Вам скучати під час хакатону, тому розділили програму проведення на декілька частин:

  • Серія вступних лекцій та майстеркласів по Dart
  • Бреінсторм ідей від учасників
  • Розробка прототипу додатку
  • Он-лайн демо фест разом з Києвом
  • Нагородження та вечірка

 

Кількість учасників обмежена,  у разі перевищення ліміту визначення учасників відбудеться на конкурсній основі! Команда, яка продемонструє найкраще технічне досягнення отримає невеличкі призи та можливість поспілкуватися з командою розробників Dart через Google+ Hangout.

 

Реєстрація

Участь в хакатоні абсолютно безкоштовна, при умові попередньої реєстрації. Відкриття реєстрації 4 травня [додати нагадування до мого календаря].

 

З чого почати

Все, що Вам потрібно, для того щоб почати програмувати на Dart – декілька коротких уроків та Dart Editor, це та багато іншого можна знайти за посиланнями:

FAQS

Що таке хакатон?

Хакатон – чудовий шанс випробувати нову технологію та весело провести час. Переважно, це невеликі події на яких команди розробників розробляють прототип додатку використовуючи нові бібліотеки, API чи мови програмування.

Кому це буде цікаво?

Всім хто йде в ногу з часом і зацікавлений в платформі нового покоління для розробки веб додатків.

Що таке Dart?

На платформі Dart ви можете писати код, що буде виконуватися як на сервері та і в сучасних браузерах. Dart – це нова мова програмування, бібліотеки, віртуальна машина, крос-компілятор в JavaScript а також середовище для розробки структурних веб додатків побудоване на платформі eclipse.

Мені потрібно знати Dart перед хакатоном ?

Не обов’язково, ми почнемо івент з короткого майстер-класу, що дозволить Вам зорієнтуватися в мові. Однак, досвід розробки на будь-якій іншій мові програмування є необхідний.

Що потрібно для участі?

Лише реєстрація, ноутбук та бажання весело і з користю провести час. Ми забезпечуємо чай, каву, печення, wi-fi та хороший настрій.

 

Додати подію до свого Google календаря 

Більше інформації та місця проведення в інших країнах можна знайти на глобальному сайті Happy Hour.

 

Хакатон організовано за підтрики Google Україна та  GlobalLogic.

Вам також має сподобатись...