Перегляд вулиць на Картах Google прийшов в Україну

Сьогодні ми раді повідомити про запуск Перегляду вулиць (Street View) на Картах Google для 5 міст України: Києва, Донецька, Львова, Одеси та Харкова. Міста доповнять колекцію панорамних зображень вулиць, пам’яток та історичних об’єктів понад 30 країн світу. Режим Перегляду вулиць також працює на мобільних Картах і в сервісі Google Планета Земля.

Для того щоб подивитися панорамні зображення вулиць, потрібно або максимально наблизити мапу або ж перетягнути помаранчевого чоловічка з лінійки масштабу на вулицю, що вас зацікавила, після цього ви зможете почати свою віртуальну прогулянку. Тепер ви сміливо можете призначати зустрічі друзям в незнайомих місцях, не боячись загубитися; оцінити вигляд і околиці готелю, в якому збираєтесь зупинитися, або ж вибрати пам’ятки, які ви плануєте відвідати в майбутніх мандрівках. І все це – не виходячи з дому.

Панорами також з’являться в Навігації Google для смартфонів на базі Android – користувачі зможуть безпосередньо з мобільного телефону подивитися, як виглядають повороти, складні розв’язки і пункт призначення.
Перегляд вулиць – це не тільки панорамні зображення українських вулиць, а й віртуальні прогулянки найцікавішими місцями планети. В рамках Партнерської програми Google здійснює зйомки на території унікальних світових об’єктів: від Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО до приголомшливих краєвидів на семи континентах.

Google також представив панорами Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, Хрещатика, Андріївського узвозу, Софіївської площі в Києві, Площі Ринок у Львові, Шахтарської площі в Донецьку, і багатьох інших, у тому числі будівлі Держпрому на площі Свободи в Харкові.

Крім користувацького функціоналу, Перегляд вулиць відкриває широкі можливості для бізнесу в усьому світі: як для туристичних фірм, так і ресторанного, готельного бізнесу, тощо. Вже зараз можна побачити приклад використання Перегляду вулиць на офіційному сайті Приймаючого міста Львів до чемпіонату Європи з футболу 2012.

Google завжди відповідально ставиться до захисту особистих даних, тому всі обличчя людей і номери легкових машин на панорамних знімках розмиті – для цього використовується спеціальна технологія. Якщо ви помітили зображення, яке з якихось причин здається вам неналежним, повідомте нам про це, натиснувши на посилання “Повідомити про проблему”. Більш детальну інформацію про проект можна знайти на maps.google.com.ua/streetview.

 

Джерело: Oфіційний Блоґ – Google Україна

Вам також має сподобатись...